Główny księgowy (nr 1457) - Gniewkowo, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-07-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Pracodawca: Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Numer oferty: StPr/24/1457

Miejsce pracy: Dworcowa 5, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. prowadzenie rachunkowości MGOKSIR zgodnie z ustawą o rachunkowości;
2. księgowanie i nadzorowanie wydatków MGOKSiR zgodnie z ustawą o dyscyplinie finansów publicznych;
3. sprawozdawczość finansowa;
4. prowadzenie rejestru sprzedaży i zakupów na potrzeby rozliczenia VAT z urzędem skarbowym;
5. opracowywanie planów oraz sprawozdań finansowych;
6. opracowywanie projektów przepisów wewnętrznych wydawanych przez Dyrektora w zakresie prowadzenia rachunkowości, a w szczególności: zakładowego planu kont, instrukcji obiegu dokumentów, zasad przeprowadzania i rozliczania inwentaryzacji środków trwałych, regulaminu korzystania z kart służbowych, itp.;
7. rozliczenia transakcji gotówkowych i bezgotówkowych dokonanych na rzecz i przez MGOKSiR;
8. obsługa finansowa i prowadzenie dokumentacji...
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia:
  • Certyfikat księgowy stwierdzający uprawnienie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • księgowość i rachunkowość
  • obsługa komputera - pakiet programów office
  • Rachunkowość z obsługa komputera + płatnik

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, albo posiadanie certyfikatu samodzielnego księgowego w Polsce (co najmniej II stopień certyfikacji), dobra znajomość prawa podatkowego w zakresie CIT oraz VAT, dobra znajomość ustaw o rachunkowości i finansach publicznych, dobra znajomość rozdziału 3

Wymagania pożądane:
1. bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z rachunkowością oraz finansami publicznymi;
2. bardzo dobra znajomość zagadnień Rozdziału 3 ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej;
3. dobra znajomość programu Budżet;
4. odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie, samodzielność i dokładność;
5. bardzo dobra umiejętność obsługi komputera.

NIP: 5560016447
REGON: 001063876
Adres: Dworcowa 5, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: PAWEŁ MIKUSZEWSKI
Nr telefonu: 523558800
E-mail: dyrektor@kisgniewkowo.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta

ostatnia zmiana: 2024-07-05