Nauczyciel matematyki metodą mathriders - Puławy, lubelskie

Data dodania: 2024-07-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Pracodawca: Fundacja Uczyć się z pasją
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0583

Miejsce pracy: GÓRNA 4B, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć z matematyki
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 90 PLN
Zawód: matematyk
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Jeżeli Twoja odpowiedź na chociaż jedno z poniższych pytań brzmi Tak, zapraszamy Cię do naszego Zespołu:
Jesteś nauczycielem matematyki /fizyki /nauk pokrewnych, który szuka zmiany ?
Jesteś pasjonatem nauczania matematyki i uważasz, że można uczyć jej lepiej, ciekawiej i przystępniej ?
A może jeszcze studiujesz matematykę i chcesz się sprawdzić w roli nauczyciela - poszerzać horyzonty uczniów odkrywając przed nimi kolejne galaktyki Królowej Nauk ?
OFERUJEMY:
Profesjonalne szkolenie dające kwalifikacje do nauczania metodą MathRiders
Materiały oraz pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć
Stałe dni i godziny pracy (między 16:00 a 19:30 ,od poniedziałku do piątku lub wybrane dni)
Wynagrodzenie godzinowe (60min/90zł brutto)

NIP: 7162828224
REGON: 385131270
Adres: GÓRNA 4B, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Gołofit
Nr telefonu: 791971291
E-mail: pulawy@mathriders.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-07-05