Data ważności ogłoszenia: 21 października 2024 (poniedziałek)

Technik utrzymania ruchu (mechanik) - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-06-05
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: SABAJ - SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechanik

Numer oferty: StPr/24/3255

Miejsce pracy: Mariana Domagaly 15, 30-841 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego maszyn, urządzeń, narzędzi oraz instalacji, prace związane z naprawami, okresowymi przeglądami oraz serwisem maszyn, urządzeń oraz narzędzi w części produkcyjnej obiektu, diagnozowanie usterek i bieżące ich naprawy.
Umowa zlecenie na okresie próbnym, następnie umowa o pracę.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.06.2024
Data zakończenia: 09.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 7 500 PLN
Zawód: technik utrzymania ruchu
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Technik utrzymania ruchu
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechanik
Uprawnienia:
  • odczytywanie rysunków technicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność naprawy maszyn, umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej.
Doświadczenie w pracy - dział utrzymania ruchu lub serwisowanie maszyn - min. 1 rok.

NIP: 6792667118
REGON: 35794819400000
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej
Adres www: www.sabaj.pl
Adres: Mariana Domagaly 15, 30-841 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Mroczek
Nr telefonu: 12 653 53 85 wew. 21
E-mail: praca@sabaj.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-07-10
ostatnia zmiana: 2024-10-04