Data ważności ogłoszenia: 16 października 2024 (środa)

Monter ociepleń budynków - Ogrodzieniec, śląskie

Data dodania: 2024-07-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE PROBUDREM KAZIMIERZ LIPIŃSKI spółka jawna
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0620

Miejsce pracy: Słowackiego 28, 42-440 Ogrodzieniec, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie, konserwacja i naprawa elementów ociepleń budynków, izolacji termicznej, zaprawa klejowa, wtapianie siatki zbrojącej, wykonywanie wyprawy gruntującej pod tynk, nakładanie tynku.
Zatrudnienie na etat lub umowa zlecenie.Praca na terenie województwa śląskiego. Firma zapewnia dowóz pracowników z Zawiercia i gminy Ogrodzieniec.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter ociepleń budynków
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: brak wymagań względem kandydatów

NIP: 6492280450
REGON: 241775533
Krótki opis działalności gospodarczej: Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
Adres: Słowackiego 28, 42-440 Ogrodzieniec, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marian Lipiński
Nr telefonu: 32 67 32 098 w. 101
E-mail: probudrem@op.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty w godzinach 7:30 - 15:00.
na rozmowę proszę umawiać się telefonicznie pod nr 32 67 32 098 wew.101
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 7:30 - 15:00

opublikowano: 2024-07-15
ostatnia zmiana: 2024-09-27