Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Pomocnik wiertacza - Przebieczany, małopolskie

Data dodania: 2024-07-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Pracodawca: MICHAŁ WÓJCIK GEOD PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0526

Miejsce pracy: 32-020 Przebieczany 685, powiat: wielicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: pomoc przy wykonywaniu otworów wiertniczych powierzonymi urządzeniami wiertniczymi, podawanie żerdzi, podawanie cementu, pomoc w przejazdach maszyn i o ich obsługi, eksploatacja maszyny zgodnie z przeznaczeniem i instrukcją, wykonywanie przeglądów bieżących powierzonych maszyn, bieżący serwis oraz doraźne naprawy wiertnicy hydraulicznej
wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego-Wiertacza, pomoc w przygotowaniu placu budowy tj. Załadunek i rozładunek maszyn i narzędzi wiertniczych, kopanie dołków płuczkowych, obsługa pomp płuczkowych i agregatów iniekcyjnych, agregatów prądotwórczych, kompresorów, pilnowanie stałego zaopatrzenia w materiały potrzebne do wykonywania pracy w konsultacji z Wiertaczem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 22.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca w godzianch 7.00-15.00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w budownictwie drogowym, wodnym i pokrewni
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B

NIP: 6791025748
REGON: 350901657
Adres: 32-020 Przebieczany 685, powiat: wielicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Hajduk
Nr telefonu: 786-342-302
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście

opublikowano: 2024-07-17
ostatnia zmiana: 2024-09-12