Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Kierowca (c)- ładowacz - Oława, dolnośląskie

Data dodania: 2024-07-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Pracodawca: FBSERWIS SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0391

Miejsce pracy: 55-200 Oława, powiat: oławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsluga pojazdu typu śmieciarka- wywóz odpadów komunalnych z terenu miasta Poznania, codzienna obsługa pojazdu, realizowanie zaplanowanych tras zgodnie z harmonogramem wywozu odpadów, wsparcie ładowacza w załadunku i rozładunku odpadów, zapewnienia wysokiej jakości osbługi klienta zgodnie ze standardami firmy
System czasu pracy: system równowazonego czasu pracy, godziny pracy 6-16 w zalezności od dnia i długosci zaplanowanej trasy)
Miejsce wykonywania pracy: Oława i okolice
Wynagrodzenie: 6.000,00-6.500,00 + premia efektywnościowa do 15%
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 18.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 6 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca samochodu ciężarowego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C
  • prowadzenie pojazdu ciężarowego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: praca na stanowisku kierowcy pojazdu ciężarowego

NIP: 5272676062
REGON: 14609723600000
Adres: SIEDMIOGRODZKA 9, 01-204 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: MAGDALENA WYSZYŃSKA
Nr telefonu: 512396580
E-mail: magdalena.wyszynska@fbserwis.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: brak
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-07-22
ostatnia zmiana: 2024-09-27