Data ważności ogłoszenia: 22 października 2024 (wtorek)

Operator maszyn stolarskich - Milanówek, mazowieckie

Data dodania: 2024-07-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Pracodawca: PIETROWE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Numer oferty: StPr/24/0261

Miejsce pracy: Książenicka 37, 05-822 Milanówek, powiat: grodziski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie obróbki elementów na danym stanowisku w określony sposób (uruchomienie odpowiedniego programu na maszynie, montaż elementów ze sobą, przepuszczenie przez odpowiednio ustawioną maszynę). Obsługa systemu zarządzania produkcją (wprowadzanie informacji o wykonanych elementach).
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 23.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 800 PLN
Opis wynagrodzenia: System wynagrodzenia: czasowy ze stawką miesięczną.
Zawód: stolarz meblowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne
Uprawnienia:
  • Czytanie dokumentacji i rysunków technicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe min. 3-miesięczne - preferowane związane ze stolarką meblową lub w przemyśle.

NIP: 5252947983
REGON: 524755514
Adres www: https://pietrowe.pl/
Adres: Książenicka 37, 05-822 Milanówek, powiat: grodziski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paweł Adamik
Nr telefonu: 732009143
E-mail: pawel@pietrowe.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - Spotkania osobiste po telefonicznym umówieniu się na rozmowę

opublikowano: 2024-07-24
ostatnia zmiana: 2024-10-04