Data ważności ogłoszenia: 24 września 2024 (wtorek)

Pielęgniarka lub położna - Mielec, podkarpackie

Data dodania: 2024-07-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Pracodawca: NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "MARMED" LEK. MED. BOGUSŁAWA I JAROSŁAW MARZEC SPÓŁKA JAWNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1351

Miejsce pracy: Pułaskiego 2B/5, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pielęgniarka lub położna
Praca w godzinach między 8:00 a 18:00 do uzgodnienia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 730 PLN
Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia, uzależniona od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pielęgniarka
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe
Dyplom uprawniający do wykonywania zawodu pielęgniarki lub położnej

NIP: 8171837298
REGON: 83047388800000
Adres: Pułaskiego 2B/5, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jarosław Marzec
Nr telefonu: 175837246
E-mail: marmed2@interia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt osobisty z pracodawcą, telefoniczny lub przesyłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: pn.-pt., Godziny : 8-18

opublikowano: 2024-07-25
ostatnia zmiana: 2024-09-12