Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Handlowiec/sprzedawca w sklepie medycznym - Łęczna, lubelskie

Data dodania: 2024-06-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej
Pracodawca: JAROSŁAW UKALSKI ORT-MEDICA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Numer oferty: StPr/24/0250

Miejsce pracy: MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO 14, 21-010 Łęczna, powiat: łęczyński, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzedaż wyrobów medycznych, prowadzenie dokumemntacji handlowej. Praca w godz. 9.00-17.00 (pawilon obok Domu Handlowego "Dzik")
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sprzedawca w branży przemysłowej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane wykztałcenie minimum średnie medyczne np. w zawodzie: technik ortopeda, technik fizjoterapii, fizjoterapeuta, pielęgniarka; umiejętności - obsługa komputera, znajomośc pakietu Office, znajomość obsługi drukarki fiskalnej; mile widzane doświadczenie na podobnym stanowisku. Poniżej szczegóły wymagań w stosunku do osób, które mogą aplikowac na w/w ofertę:
1) Osoba z wykształceniem co najmniej średnim i kwalifikacjami nabytymi do dnia 10 lutego 2009 r. w ramach kursu z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych według programu zatwierdzonego przez ministra właściwego do spraw zdrowia organizowanego zgodnie z § 1 pkt. 2 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 10 stycznia 2003 r. w sprawie kwalifikacji osób wydających produkty lecznicze oraz z co najmniej dwuletnim pracy w zakresie zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne lub
2) osoba, która ukończyła studia na kierunku inżynieria biomedyczna lub
3) technika ortopedy lub
4) fizjoterapeuty lub
5) technika farmaceutycznego lub
6) magistra farmacji lub
7) pielęgniarka lub
8) lekarza (zgodnie z przepisami prawa)
- z co najmniej rocznym ogólnym pracy w zakresie zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne lub
9) osoby z co najmniej wykształceniem średnim posiadającym ważny certyfikat potwierdzający nabycie kwalifikacji rynkowej Zaopatrywanie w sklepach w wyroby medyczne produkowane seryjnie określonej w obwieszczeniu Ministra Zdrowia z dnia 19 grudnia 2018 r. w sprawie włączenia kwalifikacji rynkowej do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (Monitor Polski z dnia 29.12.2018 r.
poz.1269) oraz z co najmniej dwuletnim stażem pracy w zakresie zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne.

NIP: 7131961991
REGON: 060722873
Adres: DZIEWANNY 6/16, 20-539 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jarosław Ukalski
Nr telefonu: 514 387 574
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

opublikowano: 2024-08-01
ostatnia zmiana: 2024-09-12