Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Operator urządzeń oczyszczania ścieków-elektryk - Suwałki, podlaskie

Data dodania: 2024-07-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W SUWAŁKACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0487

Miejsce pracy: Sejneńska 86, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Eksploatacja, uruchamianie, naprawa, nadzór oraz wykonywanie
bieżących przeglądów urządzeń elektroenergetycznych i elektromechanicznych w obiektach zakładu,podłączanie, uruchamianie i konserwacja urządzeń AKPiA,utrzymanie w ruchu wszystkich urządzeń i obiektówtechnologicznych,usuwanie awarii urządzeń pracujących w ciągu technologicznym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator urządzeń oczyszczania ścieków
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
-wykształcenie zawodowe o profilu mechanicznym, elektrycznym lub średnie techniczne,
-gotowość do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym,
- aktualne świadectwo kwalifikacyjne eksploatacji E (energia, elektryka, gaz), obsługa wózków i suwnic będzie dodatkowym atutem;
-kwalifikacje SEP min. do 1 kV Grupa 1 (w przypadku braku odpowiednich kwalifikacji, istnieje możliwość dofinansowania kursu i egzaminu w celu zdobycia uprawnień).

NIP: 8440004199
REGON: 79001134500000
Krótki opis działalności gospodarczej: organizacja scalona z 'Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji'. Karta - stan zatrudnienie na dzień 31.08.2009 - 103 osoby T.D
Adres: Generała Władysława Sikorskiego 14, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Waldemar Sowiński
Nr telefonu: 875665679
E-mail: sekretariat@pwik.suwalki.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Sposób składania dokumentów:
-osobiście w siedzibie Spółki (sekretariat),
-drogą elektroniczną na adres: sekretariat@pwik.suwalki.pl
Wymagane dokumenty:
- CV,
- klauzula zgody i klauzula informacyjna dla kandydatów do
pracy do pobrania na stronie:
POGODNE SUWAŁKI
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 6 - 14

opublikowano: 2024-08-01
ostatnia zmiana: 2024-09-30