Data ważności ogłoszenia: 05 listopada 2024 (wtorek)

Starsza księgowa / starszy księgowy - Legnica, dolnośląskie

Data dodania: 2024-08-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Pracodawca: "CENTRUM ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Numer oferty: StPr/24/0731

Miejsce pracy: 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sporządzenia sprawozdań do UM. Rozliczenie mediów we wspólnotach mieszkanowych. Księgowanie faktur, wyciagów bankowych oraz innych dokumnetów księgowych. Współudział w tworzeniu planów gospodarczych. Przygotowanie dokumnetacji kredytowej dla wspólnot mieszkaniowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 05.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 160 PLN
Opis wynagrodzenia: .
Praca w godz. 7.00-15.00.
Miejsce pracy ul. Gwiezdna 8, Legnica
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw rachunkowości
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość Ustawy o własności lokali, Ustawy o rachunkowości, dobra znajomość pakietu MS Office. Doświadczenie zawodowe: minimum 2 lata na stanowisku księgowej.

NIP: 6922311088
REGON: 390990084
Adres www: www.czn.pl
Adres: 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Renata Szczepanik
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny, kontakt osobisty w Legnicy, ul. Gwiezdna 8, w godz. 7.00-15.00
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: CV i list motywacyjny, kontakt osobisty w Legnicy ul. Gwiezdna 8 Legnica, w godz. 7.00-15.00

opublikowano: 2024-08-05
ostatnia zmiana: 2024-09-11