Data ważności ogłoszenia: 04 października 2024 (piątek)

Ślusarz - Rojów, wielkopolskie

Data dodania: 2024-08-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie
Pracodawca: Euros sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0368

Miejsce pracy: Hetmańska 12, 63-500 Rojów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 3. Obsługiwanie i konserwowanie wyposażenia technicznego stanowiska pracy (maszyn, urządzeń, sprzętu i osprzętu technologicznego) stosowanego podczas pracy.
4. Stosowanie narzędzi ślusarskich stanowiących wyposażenie stanowiska pracy, jak młotków, pilników, szlifierek kątowych i stołowych, szczotek drucianych itp.
5. roboty konstrukcyjno-spawalnicze
6. wykonywanie i naprawa wyrobów zespołów spawanych,
7. obsługiwanie maszyn i urządzeń do produkcji,
8. dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
9. przygotowywanie półfabrykatów do montowania w zespoły do spawania
10. toczenie, frezowanie, szlifowanie i nitowanie
11. Czyszczenie spoin szczepnych, przygotowanie krawędzi blach i profili przed montażem w zespoły spawane
12. Przygotowywanie elementów do spawania
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 05.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 29 PLN
Opis wynagrodzenia: od 29 zł/godz., wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności kandydata
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: ślusarz*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Czytanie rysunku technicznego

NIP: 5140280752
REGON: 300262989
Krótki opis działalności gospodarczej: Konstrukcje stalowe
Adres: Hetmańska 12, 63-500 Rojów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Tereba
Nr telefonu: 627302504
E-mail: magdalena.tereba@euros-konstrukcje.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-08-05
ostatnia zmiana: 2024-09-27