Data ważności ogłoszenia: 31 grudnia 2024 (wtorek)

Pracownik gospodarczy - Żelazno, dolnośląskie

Data dodania: 2024-08-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Pracodawca: Kajzerka Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/24/0817

Miejsce pracy: 57-361 Żelazno 44A, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do obowiązków pracownika gospodarczego będzie należało:

utrzymanie czystości na terenie powierzchni biurowej

utrzymanie czystości na halach produkcyjnych,

sprzątanie pomieszczeń socjalnych,

sprzątanie oraz dezynfekcja sanitariatów,

mycie okien, drzwi przeszklonych,

prace porządkowe wokół budynku,

przestrzeganie zasad BHP, P.POŻ oraz HACCP
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: gospodarz domu
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Uprawnienia:
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • praca w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Oferujemy:

umowa o pracę,

stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie,

przyjazną atmosferę w pracy,

dodatek za pracę w godzinach nocnych,

dodatek stażowy,

zniżki dla pracowników na asortyment firmowy,

ubezpieczenie grupowe,

częściowy zwrot kosztów dojazdu do pracy powyżej 10 km,

premia za 100% obecność,

premia za skuteczne polecenie nowego pracownika 1200 zł netto,

NIP: 8831853850
REGON: 021969006
Krótki opis działalności gospodarczej: produkcja pieczywa oraz wyrobów cukierniczych
Adres: 57-361 Żelazno 44A, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 748 667 033
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-08-06
ostatnia zmiana: 2024-10-04