Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Psycholog szkolny - Koszalin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-08-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Władysława Hasiora
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/1521

Miejsce pracy: Racławicka 9, 75-620 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: a) aktywny udział w udzielaniu i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej,
b) wspomaganie uczniów z niespecyficznymi i specyficznymi trudnościami w uczeniu się oraz uczniów szczególnie uzdolnionych, odpowiednio do ich potrzeb rozwojowych,
c) pomoc w tworzeniu planów działań wspierających dla uczniów ze specjalnymi potrzebami
edukacyjnymi,
d) diagnostyka przyczyn niepowodzeń dydaktycznych i problemów wychowawczych,
e) pomoc nauczycielom, wychowawcom i rodzicom w rozpoznawaniu i rozwijaniu
indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień uczniów,
f) działalność poradniana w zakresie: konsultacji, diagnozowania, opiniowania oraz pomocy
terapeutycznej
g) bezstronne, obiektywne i sprawiedliwe traktowanie wszystkich
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe, tytuł zawodowy magistra z przygotowaniem pedagogicznym, obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z praw publicznych, niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie lub umyślne przestępstwo skarbowe, spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do zatrudnienia na określonym stanowisku, nieposzlakowana opinia, znajomość obowiązujących przepisów prawa związanych z wykonywaną pracą

NIP: 6692327920
REGON: 331350577
Adres: Racławicka 9, 75-620 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 0943425957
E-mail: sekretariat@plastyk.webd.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dodatkowe infromacje: praca w godz. 10:00-12:00, wymiar etatu 10/20
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta

opublikowano: 2024-08-06
ostatnia zmiana: 2024-09-09