Data ważności ogłoszenia: 14 października 2024 (poniedziałek)

Kierownik grupy montażowej - Stryszów, małopolskie

Data dodania: 2024-08-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracodawca: MWM Group sp. z o.o. sp. k.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1121

Miejsce pracy: Kraje UE, 34-146 Stryszów, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zarządzanie i montaż mebli hotelowych w krajach UE, montaż mebli wg dokumentacji i wytycznej kierownika, obsługa elektronarzędzi.
Umowa o pracę na okres próbny na 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Praca w systemie jednozmianowym, w godz. 8:00-16:00, na pełny etat.
Kontakt z pracodawcą osobisty poprzedzony kontaktem telefonicznym: 570 125 804.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 07.10.2024
Data zakończenia: 06.01.2025
Wynagrodzenie brutto: od 14 000 do 18 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik produkcji w przemyśle
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kierownik produkcji w przemyśle
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • obsługa pakietu MS Office
  • umiejętność obsługi komputera/tabletu

Wymagania pożądane

  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym, biegła obsługa komputera/tabletu wraz z pakietem Microsoft Office (Excel, Teams, Outlook), samodyscyplina, punktualność, duże zdolności organizacyjne, umiejętność efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi, wielozadaniowość oraz umiejętność ustalania priorytetów, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane doswiadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

NIP: 5512642098
REGON: 384666566
Adres: 34-146 Stryszów 99, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Roksana Ślizowska
Nr telefonu: 570125804
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, może być skierowanie.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

opublikowano: 2024-08-07
ostatnia zmiana: 2024-10-04