Data ważności ogłoszenia: 06 listopada 2024 (środa)

Manager ds. organizacji eventów i imprez - Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Data dodania: 2024-08-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Pracodawca: ARENA NIEBORÓW Stanisław Bednarek
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0502

Miejsce pracy: 05-850 Ożarów Mazowiecki, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Koordynacja organizacji imprez - poszukiwanie uczestników pośród przedsiębiorców i organizacji pozarządowych.
Głównie praca zdalna (+możliwe dojazdy do klientów).
Rodzaj umowy: Umowa o dzieło
Data rozpoczęcia: 07.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: [System wynagradzania] : akord + premia uznaniowa
Zawód: organizator imprez rozrywkowych (organizator eventów)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • biegła znajomość komputera
  • dobry kontakt z klientem
  • Umiejętność nawiązania kontaktów

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane jest posiadanie minimum 1 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

NIP: 8341152956
REGON: 750380393
Adres: Aleja Lipowa 108, 99-416 Nieborów, powiat: łowicki, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Stanisław Bednarek
Nr telefonu: 691 961 178
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - Telefonicznie w godzinach 08:00-20:00.

opublikowano: 2024-08-09
ostatnia zmiana: 2024-09-27