Data ważności ogłoszenia: 11 listopada 2024 (poniedziałek)

Sortowacz butelek szklanych - Czapury, wielkopolskie

Data dodania: 2024-08-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie
Pracodawca: WPHU AMOS GLASS RECYCLING Marek Adamczyk
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: gimnazjalne

Numer oferty: StPr/24/0441

Miejsce pracy: Poznańska 29, 61-160 Czapury, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace przy produkcji granulatów szklanych, dbanie o porządek w miejscu pracy, prace wykonywane na placu
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.08.2024
Data zakończenia: 12.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: 28,10 zł /h
Zawód: sortowacz surowców wtórnych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • gimnazjalne
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: otwartość, sumienność, odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność zarządzania czasem

NIP: 7771024999
REGON: 630423388
Adres: Poznańska 29, 61-160 Czapury, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marek Adamczyk
Nr telefonu: 601-730-721
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-08-12
ostatnia zmiana: 2024-09-27