Data ważności ogłoszenia: 12 października 2024 (sobota)

Kierowca c+e - Przytuły, podlaskie

Data dodania: 2024-08-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Pracodawca: ZM KOBI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0687

Miejsce pracy: Supska 8A, 18-423 Przytuły, powiat: łomżyński, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przewóz towarów w komunikacji krajowej według ustalonego harmonogramu. Pilnowanie terminowości realizacji transportu. Realizacja dostaw, sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami magazynowymi. Załadunek i rozładunek towaru. Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego ładunku przed uszkodzeniem lub zaginięciem podczas transportu. Prowadzenie dokumentacji jazdy i zgłaszanie dyspozytorowi ewentualnych usterek. Obsługa, konserwacja, utrzymanie czystości i drobne naprawy pojazdu w czasie transportu. Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu przed wyruszeniem w trasę. Realizacja dostaw z odpowiednio wypełnionymi dokumentami. Przywożenie zwrotów od klientów z dokładnie wypisanymi dokumentami (pełne nazwy towaru wraz z określeniem rodzaju i ilości). Pilnowanie aby podpis odbierającego dostawę był czytelny i zgodny ze stanem faktycznym. Dokładne i czytelne wypełnianie dowodów wpłaty dla klientów, odpowiedzialność za powierzoną gotówkę, rozliczenie gotówki z biurem handlowym lub właścicielem firmy. Prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu. Dbanie o bezpieczeństwo przy zakładaniu i rozładunku, ponadto kierowca jest zobowiązany do poddawania się okresowym badaniom lekarskim i dbania o aktualizację swoich uprawnień zawodowych.
*Praca: głównie teren województw: podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 14.08.2024
Data zakończenia: 13.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 117 do 9 050 PLN
Opis wynagrodzenia: ; praca od poniedziałku do piątku od godz. 7.00 z codziennym powrotem do siedziby firmy (godz. pracy: wg grafiku)
*Pracodawca oferuje: szkolenia, możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań, dynamikę pracy w prężnie rozwijającej się firmie, pracę w zgranym i wspierającym zespole specjalistów z branży dachowej.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca samochodu ciężarowego
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C + E

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie minimum średnie. prawo jazdy kat. C+E, uprawnienia na przewóz rzeczy, świadectwo kwalifikacji zawodowej, zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów mechanicznych i pracy w charakterze kierowcy zawodowego, zaświadczenie o niekaralności, doświadczenie minimum 2 lata w pracy kierowcy, doświadczenie w transporcie ciężarowym, umiejętność obsługi tachografu, znajomość przepisów drogowych i zasad bezpiecznej jazdy, umiejętność szybkiej reakcji w niespodziewanych sytuacjach, elastyczność i dobra ocena sytuacji, umiejętność maksymalnego skupienia uwagi na prowadzeniu samochodu, umiejętność pracy w zespole.

NIP: 7182138391
REGON: 20080900800000
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego.
Adres www: https://www.facebook.com/zmkobi
Adres: Supska 8A, 18-423 Przytuły, powiat: łomżyński, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewelina Modzelewska
Nr telefonu: 532524657
E-mail: rekrutacja@kobi24.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV należy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@kobi24.com.pl - z tytułem: Kierowca C+E
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-08-13
ostatnia zmiana: 2024-10-02