Data ważności ogłoszenia: 30 października 2024 (środa)

Konserwator - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-08-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: WROCŁAWSKI ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/3253

Miejsce pracy: Fabryczna 15, 53-609 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie bieżących prac naprawczych z zakresu elektrycznego, ślusarskiego, hydraulicznego, malarskiego, budowlanego. Praca na wysokości powyżej 3 metrów. Dbałość o utrzymanie w dobrym stanie technicznym budynku i sprzętu użytkowego w żłobku. Dbałość o utrzymanie w dobrym stanie technicznym urządzeń na placu zabaw. Dbałość o utrzymanie w dobrym stanie ogrodu i terenów zielonych wokół żłobka. Pomoc techniczna przy imprezach organizowanych przez żłobek. Praca 8 godzin dziennie.
Praca na czas określony: PÓŁ ROKU Z MOŻLIWOŚCIĄ KONTYNUACJI ZATRUDNIENIA
Godziny pracy 6:00 - 14:00
Kontakt z pracodawcą: zygmunt.krawiec@wzz.wroc.pl lub 71 718 62 72
Oferta pracy dostępna w sali B.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 760 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik gospodarczy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zas. zawodowe, posiadanie świadectw kwalifikacyjnych Gr. 1 pkt 2 na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji urządzeń, instalacji elektroenergetycznych. Doświadczenie w pracach naprawczych, elektrycznych, ślusarskich, hydraulicznych, malarskich, ogrodniczych. Sprawność fizyczna i predyspozycje manualne. Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych. Zaświadczenie o niekaralności.

NIP: 8943025414
REGON: 021545051
Adres: Fabryczna 15, 53-609 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: ZYGMUNT KRAWIEC
Nr telefonu: 71 718 62 72
E-mail: zygmunt.krawiec@wzz.wroc.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-08-14
ostatnia zmiana: 2024-10-04