Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Pracownik fizyczny- obieranie cebuli - Wola Kożuszkowa, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-08-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Pracodawca: Dantex Kujawy Sp.zo.o
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0664

Miejsce pracy: 88-324 Wola Kożuszkowa 55, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: doczyszczanie cebuli po maszynowym obieraniu cebuli, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 20.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Zawód: przetwórca owoców i warzyw
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 8891521732
REGON: 520217205
Adres: MARSZAŁKOWSKA 58, 00-545 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 515048424
E-mail: spoldzielnia.piekielko@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-08-14
ostatnia zmiana: 2024-09-27