Data ważności ogłoszenia: 16 października 2024 (środa)

Psycholog - Miedary, śląskie

Data dodania: 2024-08-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Pracodawca: Dom Pomocy Społecznej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0707

Miejsce pracy: Zamkowa 7, 42-676 Miedary, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sporządzanie diagnozy psychologicznej mieszkańców, prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej, uczestniczenie w pracach zespołu terapeutyczno-opiekuńczego,
prowadzenie dokumentacji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.25
Data rozpoczęcia: 02.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 500 PLN
Opis wynagrodzenia: +premia oraz dodatek stażowy, nagrody jubileuszowe (zgodnie z ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: komunikatywność, empatia, otwartość, cierpliwość, umiejętność nawiązywania kontaktów i słuchania. Godziny pracy do ustalenia.

NIP: 6451111041
REGON: 000686575
Krótki opis działalności gospodarczej: pomoc społeczna
Adres: Zamkowa 7, 42-676 Miedary, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Gabriela Przybyłek Winder
Nr telefonu: 322337128
E-mail: kancelaria@dpsmiedary.jstpowiat.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-08-16
ostatnia zmiana: 2024-10-04