Data ważności ogłoszenia: 18 października 2024 (piątek)

Fryzjer barber stylista - Radwanice, dolnośląskie

Data dodania: 2024-08-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: URSZULA SAJ HAIR BEAUTE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/3280

Miejsce pracy: 1maja 2a, 55-010 Radwanice, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Strzyzenie damskie, męskie , wykonywanie koloryzacji i dbanie o stanowisko pracy.
Miejsce pracy: Radwanice 55-010 ul. 1-Go Maja 2A
Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 695-987-483
Pracodawca w pierwszej kolejności prponuje umowę zlecenie, a następnie umowę o pracę.
Wynagrodzenie do uzgodnienia, w z zależności od doświadczenia.
Godziny pracy: 9-20 + II sobota w godzinach od 9.00-14.00- wg grafiku do uzgodnienia .

Stawka godzinowa + %
Sala H
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia
stawka godzinowa + %.
Zawód: fryzjer*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali fryzjerzy
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunkowe
staż pracy 0,5 roku i więcej
umiejętność strzyzenia, koloryzacji , podstawy barberstwa i uczesania.

NIP: 8961343544
REGON: 525214105
Adres: 1maja 2a, 55-010 Radwanice, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Urszula Saj
Nr telefonu: 695-897-483
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv

opublikowano: 2024-08-19
ostatnia zmiana: 2024-10-04