Data ważności ogłoszenia: 21 września 2024 (sobota)

Operator wózka widłowego/magazynier - Rzeszów, podkarpackie

Data dodania: 2024-08-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pracodawca: METKOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/3546

Miejsce pracy: GEN. LEOPOLDA OKULICKIEGO 18B, 35-206 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa maszyny do niszczenia dokumentów oraz prasy belującej,
obsługa linii do przetwarzania tworzyw sztucznych,
mielenie i ważenie tworzyw,
praca na wózku widłowym,
przygotowywanie transportów,
realizowanie zadań w ramach prowadzenia gospodarki magazynowej,
utrzymywanie porządku w magazynie i wokół niego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali magazynierzy i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Nasze wymagania:
uprawnienia UDT na wózki jezdniowe UDT (dawna kategoria II lub III WJO)
mile widziane doświadczenie zawodowe jako operator wózka widłowego

NIP: 5170140547
REGON: 18004884300000
Adres: 39-200 Pustynia 31, powiat: dębicki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 538 076 116
E-mail: rekrutacja@metkom.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@metkom.pl. W tytule wiadomości należy wpisać nazwę stanowiska.
Kontakt
e-mail: rekrutacja@metkom.pl
Telefon: 538 076 116
Pamiętaj o dodaniu klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy
Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym, że:administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Metkom Sp. z o.o. z siedzibą w Pustyni 31A; 39-200 Dębica, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000232565, NIP: 517-01-40-547,
dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego jednak nie dłużej niż przez 6 miesięcy od przesłania aplikacji. W przypadku wyrażenia przez kandydatów zgody, dane osobowe kandydatów na pracowników będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego w kolejnych naborach, jednak nie dłużej niż przez okres 2 lat od przesłania aplikacji,
osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
w przypadku cofnięcia zgody, dane osobowe kandydata, zostaną niezwłocznie usunięte,
zebrane w procesie rekrutacyjnym dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim,
dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Metkom Sp. z o.o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO,
w trakcie przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji prowadzonych przez Metkom Sp. z o.o. nie dochodzi do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani do profilowania, o których mowa w art. 22 ust. 1 i 4 RODO,
osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych,
podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w Metkom Sp. z o.o.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-08-22
ostatnia zmiana: 2024-09-12