Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Młodszy technolog dziewiarni i farbiarni - Gutowo Małe, wielkopolskie

Data dodania: 2024-08-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni
Pracodawca: SIGVARIS S. A.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: INŻYNIERSKIE

Numer oferty: StPr/24/0494

Miejsce pracy: POWIDZKA 50, 62-300 Gutowo Małe, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Uczestnictwo we wdrażaniu nowych procesów technologicznych i rozwijaniu produktów;
Przeprowadzanie prac technologicznych w ramach procesów produkcyjnych;
Zgłaszanie pomysłów i usprawnień w ramach optymalizacji procesu produkcji, oraz uczestniczenie we wdrażaniu pomysłów;
Monitorowanie zużycia surowców do produkcji, weryfikacja składu i ilości surowców wykorzystanych do produkcji;
Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji produkcyjnej, instrukcji, wytycznych stanowiskowych;
Prowadzenie nadzoru nad sprzętem pomiarowo- kontrolnym;
Tworzenie raportów i analiz na potrzeby spółki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: +Premie
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali operatorzy maszyn tkackich i dziewiarskich
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: INŻYNIERSKIE

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenia technicznego (mile widziane z takich obszarów jak: materiałoznawstwo, jakość, produkcja);
Dobrej organizacji pracy i skrupulatności w realizacji powierzonych zadań;
Nastawienia na współpracę;
Dobrej znajomości pakietu MS Office, i AutoCad;
Komunikatywnej znajomości języka angielskiego min B1;
Doświadczenia w prowadzeniu dokumentacji technicznej, opisywaniu procesów i tworzeniu receptur;
Mile widziane znajomości procesów technologicznych;
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

NIP: 7891001653
REGON: 630278940
Adres: POWIDZKA 50, 62-300 Gutowo Małe, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Natalia Wróblewska
E-mail: natalia.wroblewska@sigvaris.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-08-27
ostatnia zmiana: 2024-09-27