Data ważności ogłoszenia: 27 października 2024 (niedziela)

Inżynier elektryk - Tychy, śląskie

Data dodania: 2024-08-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Pracodawca: OPA CARBO Sp. o. o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: elektrotechnika lub pokrewne

Numer oferty: StPr/24/0851

Miejsce pracy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: planowanie, koordynacja realizowanych prac montażowych urządzeń i instalacji elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu i dokumentację techniczną, analiza wymagań technicznych, dokumentacji technicznej, koordynacja międzybranżowa, proponowanie rozwiązań, współpraca z zespołem projektowym, kontrolowanie podległej brygady pracowników oraz podwykonawców, prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych, raportowanie o postępach prac
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i umiejętności. Stabilne warunki zatrudnienia. Atrakcyjne wynagrodzenie
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier elektryk
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Inżynier elektryk (wymagany staż - lata: 1)
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: elektrotechnika lub pokrewne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: w,
Kwalifikacje i umiejętności , uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego, pracy z dokumentacją techniczną, znajomość oprogramowania AutoCad i/lub SEE Electrical lub inny program do tworzenia dokumentacji technicznej w branży elektrycznej, uprawnienia URE G1 E i D, i/lub G2, G3, prawo jazdy kat. B, posiadanie uprawnień do kierowania i/lub projektowania robotami o specjalności elektrycznej, doświadczenie zawodowe przy kierowaniu robotami elektrycznymi w aplikacjach przemysłowych, doświadczenie zawodowe przy wycenianiu robót elektrycznych. Inne: Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania nowych kompetencji oraz odbywania szkoleń zawodowych i doskonalenia umiejętności zawodowych, Komunikatywność oraz dobra organizacja samodzielnej pracy, odpowiedzialność, samodzielność i sumienność w działaniu, umiejętność pracy w zespole, zorientowany na rozwój osobisty i ciągłym podnoszeniem kwalifikacji. Możliwość zdobycia uprawnień URE G1 E i D, i/lub G2, G3 oraz uprawnień do kierowania i/lub projektowania robotami o specjalności elektrycznej bez ograniczeń. Indywidualną ścieżkę rozwoju pracownika z możliwością nabycia nowych kwalifikacji

NIP: 6350000558
REGON: 27124141700000
Adres www: https://www.opa-carbo.pl
Adres: Budowlanych 168, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
E-mail: rekrutacja_dt@opa-carbo.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-08-27
ostatnia zmiana: 2024-10-04