Data ważności ogłoszenia: 28 września 2024 (sobota)

Operator wózka widłowego r134/2076-1117/24 - Machnacz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-08-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Pracodawca: FLEXHR DORADZTWO PERSONALNE AGENCJA ZATRUDNIENIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2076

Miejsce pracy: 87-800 Machnacz 80, powiat: włocławski, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa wózków widłowych, bieżąca realizacja zleceń transportowych, rozładunek i załadunek towaru przy pomocy wózków widłowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.09.2024
Data zakończenia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: uprawnienia UDT lub TDT, trzy zmiany w godz.: 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00, miejsce pracy: Machnacz 80, LPP LOGISTICS

NIP: 8792685034
REGON: 364591803
Nr KRAZ: 9172
Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 690-902-072
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-08-28
ostatnia zmiana: 2024-09-12