Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Kucharz - Duszniki-Zdrój, dolnośląskie

Data dodania: 2024-08-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Pracodawca: Sanatorium Uzdrowiskowe "CHEMIK" Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0917

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 17, 57-340 Duszniki-Zdrój, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. utrzymanie należytej czystości i porządku naczyń, sprzętu i pomieszczeń kuchennych,
2. przygotowywanie posiłków, przy użyciu wszystkich artykułów spożywczych wydanych z magazynów do kuchni,
3. dbanie o najwyższą jakość i smak przygotowywanych posiłków,
4. porcjowanie i wydawanie posiłków,
5. nadzór nad estetyką i dekoracją wydawanych potraw,
6. odpowiedzialność za zgodną z jadłospisem wagę wydawanych potraw,
7. utrzymanie w czystości pomieszczeń kuchennych i sprzętu kuchennego,
8. stosowanie norm i zasad zawartych w księdze HACCP,
9. przestrzeganie regulaminu pracy i innych zarządzeń wewnętrznych obowiązujących w Sanatorium,
10. kucharz ma pełną odpowiedzialność majątkową za powierzone mienie a w szczególności przedmioty będące na stanie kuchni,
11. kucharz przestrzega przepisów bhp
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kucharz*
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • kucharz

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : samodzielna umiejętność gotowania dla dużej gości Sanatoryjno- hotelowych
[Inne] : Doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharza, ważna książeczka zdrowia wraz z wymazami.

NIP: 8831853264
REGON: 021838468
Adres: Wojska Polskiego 17, 57-340 Duszniki-Zdrój, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Róża Strap
E-mail: chemik@chemikduszniki.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-08-29
ostatnia zmiana: 2024-10-04