Data ważności ogłoszenia: 19 września 2024 (czwartek)

Trener/ wykładowca na kursach opiekuna osób starszych i nepełnosprawnych - Rzeszów, podkarpackie

Data dodania: 2024-08-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pracodawca: SPÓŁDZIELNIA PRACY "OŚWIATA" W RZESZOWIE

Numer oferty: StPr/24/3642

Miejsce pracy: PIŁSUDSKIEGO 31, 35-074 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć teoretycznych na kursach opiekuna osób starszych i niepełnosprawnych.
Znajomość zagadnień z zakresu: roli i zadań opiekuna osób chorych, starszych, niepełnosprawnych, form opieki i pomocy ludziom starszym, zasad nawiązywania właściwych relacji z podopiecznym i jego rodziną, procesu starzenia się organizmu człowieka, chorób wieku podeszłego, obserwacji chorego, pomiarów parametrów, pielęgnacji osób starszych i przewlekle chorych, pierwszej pomocy, rehabilitacji osób niepełnosprawnych, terapii i aktywizacji osób starszych i niepełnosprawnych, udzielania wsparcia w sytuacjach trudnych i kryzysowych, zasad żywienia ludzi chorych i starszych, farmakoterapii
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 19.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
Zawód: wykładowca na kursach (edukator, trener)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie policealne, wyższe lub podyplomowe na kierunkach opiekun środowiskowy, asystent osoby niepełnosprawnej, pielęgniarz, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny

NIP: 8130267473
REGON: 00514795000000
Adres: PIŁSUDSKIEGO 31, 35-074 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 178534150
E-mail: oswiata@oswiata.rzeszow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-08-30
ostatnia zmiana: 2024-09-12