Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Pokojowa - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-06-10
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: "HOME & TRAVEL" AGNIESZKA TOMASZEWSKA, TYMOTEUSZ WOJCIECHOWSKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/3337

Miejsce pracy: Wrocławska 5A, 30-006 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie i utrzymywanie czystości w pokojach, a także w części wspólnej hotelu: sprzątanie korytarzy, restauracji, lobby, toalet oraz pomieszczeń zaplecza hotelowego; zmiana pościeli i ręczników w pokojach; odkurzanie, ścieranie kurzu i mycie podłóg; czyszczenie łazienek, toalet, wanny i umywalek; uzupełnianie brakujących artykułów takich jak papier toaletowy, mydło, szampon; sprawdzanie stanu zużycia minibarów i jego uzupełnianie; pomoc w przygotowywaniu śniadań w formie bufetu; raportowanie wszelkich zauważonych usterek i problemów; dbanie o prywatność gości i zachowanie poufności ich danych; przestrzeganie standardów i procedur związanych z czystością i bezpieczeństwem; składanie zamówień na potrzebne produkty i materiały czyszczące; przestrzeganie wyznaczonych harmonogramów i terminów.
Praca w godz. 6:00-14:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.06.2024
Data zakończenia: 10.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pokojowa
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Pracowitość, umiejętność pracy w zespole, punktualność
  • książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

NIP: 7251831073
REGON: 472963164
Krótki opis działalności gospodarczej: Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
Adres www: www.hometravel.pl
Adres: Piotrkowska 21/3, 90-406 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Sowa
E-mail: es@livinn.pl
Język aplikacji: polski, angielski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-09-02
ostatnia zmiana: 2024-09-27