Data ważności ogłoszenia: 08 października 2024 (wtorek)

Dietetyk - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-09-02
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: NESTONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/2185

Miejsce pracy: Peryferyjna 15, 25-562 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wg potrzeb
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: dietetyk
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Opis stanowiska pracy;Układanie jadłospisów z uwzględnieniem stawki żywieniowej, norm zapotrzebowania na energię i składniki odżywcze z uwzględnieniem diet.Opracowywanie receptur dań oraz receptur na poszczególne rodzaje diet.Prowadzenie dokumentacji żywieniowej.
Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, lub współpracę B2B, warunki wynagrodzenia do uzgodnienia.
Wymagania;Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe. Znajomość przepisów HACCP.Kwalifikacje umożliwiające pełnienie funkcji dietetyka przy żywieniu zbiorowym.Umiejętność układania jadłospisów z uwzględnieniem indywidualnych wymagań dietetycznych.Zaświadczenie o stanie zdrowia kandydata na ww. stanowisko i zaświadczenie dopuszczające do kontaktu z żywnością oraz z urządzeniami i pomieszczeniami kuchennymi.
Znajomość programów dla przygotowania jadłospisów, zestawień zapotrzebowania surowców, znajomość prowadzenia dokumentacji dietetyka.

NIP: 9591988188
REGON: 36722909500000
Krótki opis działalności gospodarczej: Pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską
Adres: Peryferyjna 15, 25-562 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marlena Wiśniewska
E-mail: ksiegowosc@dsnestor.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, poczta, inny - Kontakt z pracodawcą; e-mail; domseniora@dsnestor.pl
kontakt e-mail; ksiegowosc@dsnestor.pl

opublikowano: 2024-09-02
ostatnia zmiana: 2024-09-27