Data ważności ogłoszenia: 01 października 2024 (wtorek)

Dziennikarz telewizji mielec.tv - Mielec, podkarpackie

Data dodania: 2024-09-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Pracodawca: TARNOWSKIE MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne, kierunek: dziennikarstwo

Numer oferty: StPr/24/1529

Miejsce pracy: Pułaskiego 1/12, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Tarnowskie Media Sp. z o.o. jest wydawcą telewizji internetowej Tarnowska.tv i Mielec.tv Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
- pozyskiwanie ciekawych tematów
- przygotowanie materiałów wideo, przeprowadzenie wywiadów, planowanie i zarządzanie treścią strony internetowej
- montaż materiałów wideo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: dziennikarz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), humanistyczne, kierunek: dziennikarstwo

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy w mediach internetowych

- minimalna obsługa aparatu czy kamery wideo

- mile widziane wykształcenie kierunkowe, mogą być osoby uczące się,

- nastawienie na osiągnięcie zakładanych celów i realizację założeń

- umiejętność pracy pod presją czasu i dyspozycyjność, praca uzależniona od bieżącej sytuacji kulturalnej, sportowej czy samorządowej

- prawo jazdy k. "B"

Firma oferuje:

- pracę pełną wyzwań z wynagrodzeniem za osiągane wyniki

- umowa o pracę w systemie zadaniowym z częścią stałą wynagrodzenia

- samochód służbowy i inne narzędzia niezbędne do pracy

- siedziba w centrum miasta

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres rekrutacja@tarnowskiemedia.pl z adnotacją wyrażającą Państwa zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji. W tytule maila prosimy o wpisanie Dziennikarz/Mielec.

NIP: 8733254060
REGON: 36021544000000
Adres: CYPRIANA KAMILA NORWIDA 18, 33-101 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
E-mail: rekrutacja@tarnowskiemedia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres rekrutacja@tarnowskiemedia.pl z adnotacją wyrażającą Państwa zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji. W tytule maila prosimy o wpisanie Dziennikarz/Mielec.
Praca na terenie Mielca
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-09-02
ostatnia zmiana: 2024-09-12