Data ważności ogłoszenia: 31 grudnia 2024 (wtorek)

Kosztorysant budowlany - Gliwice, śląskie

Data dodania: 2024-09-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: PPUH REMDOM ŻAK PRZEMYSŁAW
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe

Numer oferty: StPr/24/1636

Miejsce pracy: Kościuszki 1c, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie średnie branżowe, znajomość technologii budowlanych, umiejętność weryfikacji kosztów, umiejętność samodzielnego kosztorysowania oraz przedmiarowania robót branży budowlanej oraz czytania dokumentacji technicznej, mile widziane doświadczenie na budowie oraz wykształcenie kierunkowe, dodatkowym atutem będzie: znajomość programów architektonicznych np. AutoCad ZwCad itp, analiza dokumentacji projektowej pod kątem wyceny, zakres zadań: przygotowanie przedmiarów robót, analiza ilościowa poszczególnych pozycji przedmiarowych; przygotowywanie wycen, przygotowywanie i rozsyłanie zapytań, jedna zmiana, miejsce pracy: Gliwice, oferta także dla osób z niepełnosprawnościami
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 05.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: kosztorysant budowlany
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe
Uprawnienia:
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • doświadczenie w pracy w zespole
  • komunikatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : znajomość technologii budowlanych, umiejętność weryfikacji kosztów,
[Umiejętność 1] : umiejętność samodzielnego kosztorysowania oraz przedmiarowania robót branży budowlanej, umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
[Inne] : Mile widziane:
doświadczenie na budowie oraz wykształcenie kierunkowe
Dodatkowym atutem będzie: znajomość programów architektonicznych np. AutoCad ZwCad itp

Oferujemy 3500 - 6000 tys. netto plus premia roczna w zależności od umiejętności, zaangażowania oraz efektów pracy
możliwość udziału w dużych projektach rynku zamówień publicznych
wszechstronny i szybki rozwój kompetencji,

NIP: 6292099898
REGON: 273470004
Adres: -, 42-520 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta
Nr telefonu: 507064328
E-mail: remdom@interia.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-03
ostatnia zmiana: 2024-10-04