Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Konserwator - Międzyzdroje, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-09-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim
Pracodawca: AMW REWITA Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0502

Miejsce pracy: Promenada Gwiazd 3, 72-500 Międzyzdroje, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac naprawczo -remontowych na terenie obiektów: drobne prace elektryczne (naprawa i wymiana uszkodzonych gniazdek i kontaktów, żarówek, świetlówek), prace związane z konserwacją urządzeń wodno-kanalizacyjnych (naprawa kranów, spłuczek, wymiana uszkodzonych elementów armatury łazienkowej, udrażnianie instalacji), naprawa zamków, okuć stolarskich, regulacja i uszczelnianie skrzydeł drzwi i okien, drobne prace glazurnicze, typu: przyklejanie odpadających płytek, uzupełnianie ubytków fugi, dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu; (bramy i ogrodzenia, drzwi, okna, ich zamknięcia, zamki); prace remontowo-malarskie w zakresie podstawowym (gipsowanie, szpachlowanie i cementowanie niewielkich ubytków powstających w trakcie eksploatacji budynku, usuwanie przebarwień na ścianach i sufitach); prace remontowo malarskie o drobnym zasięgu tj. malowanie pomieszczeń i pokoi w obiektach, malowanie elementów ogrodzenia; zakładanie i naprawa wykładziny podłogowej; mile widziane wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe, doświadczenie w zawodzie konserwator, gotowość do pracy w systemie zmianowym, mile widziane uprawnienia do konserwacji i remontu urządzeń elektrycznych do 1 k V.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodznia brutto: 4300,00 zł za miesiąc
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: możliwe wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie ogólnokształcące. Umiejętności: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, dobry stan zdrowia ze względu na wysiłek fizyczny, umiejętności dobrej organizacji pracy, umiejętność pracy w grupie, doświadczenie zawodowe, podzielność uwagi, dokładność, cierpliwość, opanowanie, mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kV, praca w dni wolne, mile widziane prawo jazdy kat. b

NIP: 7010302456
REGON: 142990254
Adres: Promenada Gwiazd 3, 72-500 Międzyzdroje, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 695 600 727
E-mail: marta.oleksyk@rewita.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-03
ostatnia zmiana: 2024-09-27