Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Robotnik wykwalifikowany/robotnica wykwalifikowana - Kórnik, wielkopolskie

Data dodania: 2024-09-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: INSTYTUT DENDROLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2928

Miejsce pracy: PARKOWA 5, 62-035 Kórnik, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie prac ogrodniczych i porządkowych na terenie Arboretum i Lasu Doświadczalnego Instytutu Dendrologii PAN;
Wykonywanie prac leśnych;
Obsługa urządzeń i maszyn związanych z pracami technicznymi i pielęgnacją w Arboretum i Lesie Doświadczalnym.
Praca w godzinach 7-15
Umowa na okres próbny 3 mies.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2024
Data zakończenia: 01.02.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
Opis wynagrodzenia: Brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Obsługa pilarek
  • Prawo jazdy kat. T
  • dobra organizacja pracy
  • uczciwość
  • dokładność, komunikatywność, sumienność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność: Wiedza z zakresu prac ogrodniczych
Dodatkowym atutem bedzie:upranienia pilarza
Mile widziane:doświadczenie w pracach ogrodniczych i obsłudze maszyn

NIP: 7850002578
REGON: 000326150
Adres: PARKOWA 5, 62-035 Kórnik, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Łukowiak
Nr telefonu: 618170033
E-mail: lukowiak@man.poznan.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv,Podanie o zatrudnienie na stanowisko robotnika wykwalifikowanego adresowane do Dyrektora Instytutu, kopie świadectw potwierdzających wykształcenie, kwestionariusz osobowy, Zaświadczenie potwierdzające ukończenone szkolenia

link:https://www.idpan.poznan.pl/pl/rekrutacja-bip/praca-staze-konkursy/konkurs-na-stanowisko-robotnik-wykwalifikowany-robotnica-wykwalifikowana-w-arboretum-i-lesie-doswiadczalnym

Dokumenty należy składać do dnia 30.09.2024(14.10.2024-rozstrzygnięcie konkursu) drogą elektroniczną w Dziale Informacji Naukowej Instytutu Dendrologii Polskiej Akademii Nauk (Magdalena Łukowiak, lukowiak@man.poznan.pl) z tematem wiadomości "Konkurs na stanowisko robotnik wykwalifikowany/robotnica wykwalifikowana "w formie załącznika pdf. Akceptowalne jest również przesłanie dokumentów pocztą na adres Instytutu Dendrologii Polskiej Akademii Nauk, ul. Parkowa 5, 62-035 Kórnik z dopieskiem na kopercie"Konkurs na stanowisko robotnik wykwalifikowany/robotnica wykwalifikowana "

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta, inny, Termin: Kontakt listowny:ul.Parkowa 5, 62-035 Kórnik

opublikowano: 2024-09-04
ostatnia zmiana: 2024-09-27