Data ważności ogłoszenia: 03 października 2024 (czwartek)

Samodzielny robotnik budowlany - Skórzec, mazowieckie

Data dodania: 2024-09-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Pracodawca: Artur Sylwester Okniński Przedsiębiorstwo ARG-BUD
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2049

Miejsce pracy: 08-114 Skórzec, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż zabudowy GK),
- prace remontowe (renowacje łazienek, kuchni, salonów),
- montaż elementów wyposażenia wnętrz (drzwi, okna, armatura sanitarna),
- prace ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, ocieplanie budynków),
- prace instalacyjne (elektryczne i hydrauliczne),
- prace związane z glazurnictwem i białym montażem,
- montaż i demontaż konstrukcji i elementów budowlanych,
- prace porządkowe i organizacja miejsca pracy,
- obsługa elektronarzędzi i narzędzi ręcznych,
- prace pomocnicze i wsparcie dla głównego wykonawcy.
Pracodawca zapewnia dojazd do miejsca wykonywania pracy. Praca od poniedziałku do piątku, codzienny powrót do domu.
Zakres zleceń dot. terenu Siedlec i okolic. Obecne zlecenie wykonywanie jest w miejscowości Skórzec - remont cmentarza.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 09.09.2024
Data zakończenia: 08.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 500 PLN
Opis wynagrodzenia: - możliwość negocjacji w zależności od doświadczenia zawodowego
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik budowlany
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - doświadczenie w pracach remontowych i wykończeniowych,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.,
- umiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka, młot udarowy itp.),
- podstawowa wiedza z zakresu elektryki i hydrauliki,
- zdolności manualne i techniczne,
- zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- dyspozycyjność i gotowość do pracy w zespole,
- umiejętność pracy zgodnie z wytycznymi i standardami firmy,
- mile widziana gotowość do pracy w delegacji.
Istnieje możliwość przyuczenia osoby, jeżeli jest zainteresowana pracą i chce się uczyć ww. zawodu.

NIP: 8211053836
REGON: 140945143
Krótki opis działalności gospodarczej: Usługi remontowe - malowanie, gładzie gipsowe, sufity podwieszane, ścianki działowe, tynki, montaż paneli, glazura, terakota.
Adres www: http://uslugiremontowe-mazowieckie.ngb.pl/
Adres: Radosna 1, 08-114 Żelków, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Artur Okniński
Nr telefonu: 601235691
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8.00 - 15.00

opublikowano: 2024-09-04
ostatnia zmiana: 2024-09-12