Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Pracownik logistyki dostaw młodszy/młodsza - Płock, mazowieckie

Data dodania: 2024-09-04
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku
Pracodawca: CNH Industrial Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: preferowana logistyka

Numer oferty: StPr/24/0743

Miejsce pracy: 09-407 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zamawianie materiałów w celu zapewnienia prawidłowej realizacji planu produkcyjnego.
Kontrola terminowości dostaw.
Bieżąca analiza stanów magazynowych.
Monitorowanie transportu drogowego, lotniczego i morskiego.
Współpraca ze wszystkimi wydziałami produkcji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie: 6000 zł brutto-kwota ustalana indywidualnie z kandydatem/ką
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik działu logistyki
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: preferowana logistyka

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie
- wyższe (preferowana logistyka)
- znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
- bardzo dobra znajomość programu Excel i Power Point
- umiejętność pracy pod presją czasu
- umiejętność ustalania priorytetów i rozwiązywania problemów
- samodzielność w rozwiązywaniu problemów

NIP: 7740004895
REGON: 610032798
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa
Adres: 09-407 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
E-mail: rekrutacje@cnhind.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Aplikacje prosimy przesyłać do 30.09.2024
na adres rekrutacje @cnhind.com

Biorąc pod uwagę przepisy dotyczące RODO, uprzejmie prosimy o zapoznanie się i zwrotne potwierdzenie przyjęcia do wiadomości zasad Polityki Prywatności opisującej sposób przetwarzania przez naszą firmę danych osobowych kandydatów aplikujących do CNH Industrial Polska Sp. z o.o. Polityka dostępna jest na stronie http://www.cnhindustrial.com/pages/Privacy_Notice.html?brand=cnhi_hr&code=pl p l
Aplikacje bez zwrotnego potwierdzenia polityki nie będą rozpatrywane.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-09-04
ostatnia zmiana: 2024-09-27