Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Pracownik produkcji w branży automotive - Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Data dodania: 2024-09-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Pracodawca: WMB SYSTEM SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0460

Miejsce pracy: Inżynierska 3, 55-220 Jelcz-Laskowice, powiat: oławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Dołącz do zespołu RONAL w Polsce! Pracuj dla renomowanej marki, ucz się od ekspertów i stań się częścią przyszłości branży motoryzacyjnej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 04.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik produkcji
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Doświadczenie na produkcji min. 6 miesięcy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Zdolności manualne i dobry wzrok.
[Umiejętność 1] : Wytrzymałość fizyczna.
[Inne] : wymagane doświadczenie w pracy na produkcji min. 6 miesięcy

NIP: 7543363035
REGON: 526469020
Nr KRAZ: 30561
Adres: Olszańska 7, 31-519 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anastazja Zielińska
Nr telefonu: 539198300
E-mail: a.zielinska@weegree.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-04
ostatnia zmiana: 2024-09-27