Data ważności ogłoszenia: 30 października 2024 (środa)

Psycholog - Pszczyna, śląskie

Data dodania: 2024-09-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Pracodawca: Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny "Przystań" w Pszczynie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0675

Miejsce pracy: Wiśniowa 2A, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sporządzanie diagnozy psychologicznej, opinii psychologicznych oraz prowadzenie badań psychologicznych służących diagnozie rozwoju i trudności występujących u dziecka, pomoc w rozwiązywaniu problemów życiowych dziecka oraz ustalanie metod oddziaływania na dziecko, udział w pracach zespołu ds okresowej oceny sytuacji dziecka, sprawowanie indywidualnej opieki nad dziećmi sprawiającymi szczególne trudności wychowawcze, prowadzenie zajęć specjalistycznych indywidualnych i grupowych, systematyczne i rzetelne prowadzenie dokumentacji wymaganej przepisami prawa, prowadzenie poradnictwa dla rodziców, koordynowanie realizacji terapii dzieci w placówkach zewnętrznych, współpraca z wychowawcami placówek i udzielanie wskazówek do pracy z podopiecznymi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane wykształcenie wyższe, prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy pod presją czasu, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole, prowadzenia badań psychologicznych służących poznaniu dziecka i odpowiedniej dokumentacji w zakresie m.in. opracowania diagnozy psychofizycznej, sprawowania indywidualnej opieki nad dziećmi przeżywającymi trudności oraz prowadzenia zajęć specjalistycznych grupowych lub indywidualnych

Kwalifikacje wymienione w Ustawie o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej z dnia z dnia 9 czerwca 2011 r - art. 98 ust.1 pkt 3 oraz ust. 3. Aktualne zaświadczenie o niekaralności. Umiejętność współpracy w zespole oraz efektywnego planowania czasu pracy i realizacji zaplanowanych działań.

NIP: 6381301953
REGON: 000723780
Krótki opis działalności gospodarczej: dom dziecka
Adres: Wiśniowa 2A, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Spora
Nr telefonu: 32 449-35-10
E-mail: dyrektor@cwdir.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-05
ostatnia zmiana: 2024-10-04