Data ważności ogłoszenia: 03 października 2024 (czwartek)

Specjalista eksloatacji sieci wod-kan - Dąbrowa Tarnowska, małopolskie

Data dodania: 2024-09-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Pracodawca: REJONOWE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0726

Miejsce pracy: 33-200 Dąbrowa Tarnowska, powiat: dąbrowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nadzór nad prawidłowym przebiegiem prac robót wod-kan, kierowanie pracą brygady konserwacyjno-remontowej
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatki związane ze szczegółnymi kwalifikacjami.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier inżynierii środowiska - systemy wodociągowe i kanalizacyjne
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie inżynierii środowiska, inżynierii sanitarnej, budownictwa lub pokrewne, znajomość języka angielskiego mile widziana. Praca w godz. 7-15 (możliwa praca w godzinach nadliczbowych). Praca na terenie gminy Dąbrowa Tarnowska, Żabno, Olesno. Wynagrodzenie 5000zł + dodatki związane ze szczegółnymi kwalifikacjami.

NIP: 8710002521
REGON: 850233878
Adres: Zazamcze 53, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, powiat: dąbrowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jacek Sarat
Nr telefonu: 14 642-28-50
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7-12

opublikowano: 2024-09-05
ostatnia zmiana: 2024-09-30