Data ważności ogłoszenia: 05 października 2024 (sobota)

Projektant mebli kuchennych/sprzedawca - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-09-06
Dodane przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pracodawca: TOMASZ KASPRZYK F.P.U.H. BAUM - CENTRUM
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/2024-09-06/2276

Miejsce pracy: Armii Krajowej 6, 30-150 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: projektowanie mebli kuchennych, prowadzenie sprzedaży, współpraca z klientem,sporządzanie umów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca na cały etat z możliwością ustalenia mniejszego wymiaru czasu pracy.Wynagrodzenie od 5000 do uzgodnienia z pracodawcą na pełen etat, w przypadku pracy na mniejszą część etatu proporcjonalne do jego wielkości. Praca od 10.30 do 18.30, możliwość ustalenia godzin pracy w tym przedziale w przy mniejszym wymiarze etatu.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: projektant wzornictwa przemysłowego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • umiejętność obsługi komputera

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie, mile widziane wyższe techniczne, biegła obsługa komputera, mile widziana znajomość obsługi programu Pro 100,

NIP: 6761260781
REGON: 351615273
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja mebli kuchennych
Adres: Sienkiewicza 90, 32-064 Rudawa, powiat: krakowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Tomasz Kasprzyk
Nr telefonu: 502312759
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście

opublikowano: 2024-09-06
ostatnia zmiana: 2024-10-04