Data ważności ogłoszenia: 09 października 2024 (środa)

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - Tarnobrzeg, podkarpackie

Data dodania: 2024-09-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu
Pracodawca: MERITUM UBEZPIECZENIA SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0909

Miejsce pracy: Sandomierska 6, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie bieżąca obsługa klientów biura, poszukiwanie nowych klientów, wystawianie umów i dbanie o dobry wizerunek firmy.

praca w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.09.2024
Data zakończenia: 15.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: doradca klienta
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • niekaralność
  • chęć uczenia się
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność

NIP: 8141663310
REGON: 180522894
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych
Adres: Stanisława Staszica 6, 35-051 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paulina Czernecka
Nr telefonu: 515547422
E-mail: rekrutacja@grupa-meritum.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv, skierowanie (dot. osób zarejestrowanych w PUP w Tarnobrzegu)
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-09
ostatnia zmiana: 2024-09-12