Data ważności ogłoszenia: 09 października 2024 (środa)

Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych/mechanik maszyn produkcyjnych - Niepiekła, mazowieckie

Data dodania: 2024-09-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Pracodawca: Avit Adam Rytel
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechanik - monter maszyn

Numer oferty: StPr/24/1084

Miejsce pracy: 09-142 Niepiekła 9, powiat: płoński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - montowanie i uruchamianie maszyn,
- diagnozowanie przyczyn awarii,
- demontowanie zespołów lub podzespołów,
- naprawa i regulacja maszyn,
- dokonywnie przeglądów,
- konserwacje maszyn i urządzeń.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 8 900 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechanik - monter maszyn

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana znajomości mechaniki maszyn i urządzeń, umiejętności diagnozowania usterek, zdolności pracy w zespole.

NIP: 5671171056
REGON: 130355521
Krótki opis działalności gospodarczej: AVIT - produkcja, pakowanie, przechowywanie
i dystrybucja brokułów, sałaty lodowej, sałaty FreshLine.
Adres www: http://avit.com.pl/kontakt.php
Adres: 09-142 Niepiekła 9, powiat: płoński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Grzegorz Gorzkowski
Nr telefonu: 695 000 009
E-mail: kadry@avit.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 08:00 - 16:00

opublikowano: 2024-09-09
ostatnia zmiana: 2024-09-27