Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Pracownik w dziale technicznym - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-09-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/3540

Miejsce pracy: Kiełczowska 56a, 51-317 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn wtryskowych,
przygotowywanie form do instalacji na maszynie,
montaż oraz demontaż form,
bieżące naprawy mechaniczne oraz przegląd maszyn,
Praca na czas określony: 18 miesięcy. Oferta pracy tymczasowej.
Godziny pracy 6:00 - 6:00 - trzy zmiany.
Kontakt z pracodawcą: 571 243 498, n.kisielewska@ksservice.pl
Oferta dostępna w sali F, B, H
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 10.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator wtryskarki
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Czytanie rysunku technicznego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykstzałcenie średnie zawodowe, czytanie rysunku technicznego
podstawowa znajomość obsługi narzędzi: klucze standardowe, śrubokręty, wiertarka, szlifierka, myjka ciśnieniowa
doświadczenie przy naprawie maszyn

NIP: 8513243947
REGON: 38498508200000
Nr KRAZ: 23286
Adres: KS.KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO 42, 70-203 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Natalia Kisielewska
Nr telefonu: 571 243 498
E-mail: n.kisielewska@ksservice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Agencja Zatrudnienia Ks Service Ul. Piotrkowska 31, 90-410 Łódź

opublikowano: 2024-09-09
ostatnia zmiana: 2024-10-04