Data ważności ogłoszenia: 08 października 2024 (wtorek)

Referent w dziale eksploatacji - Legionowo, mazowieckie

Data dodania: 2024-09-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Pracodawca: KZB LEGIONOWO Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0482

Miejsce pracy: Piłsudskiego 3, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych dotyczących usterek w budynkach administrowanych przez Spółkę;
- rejestrowanie zgłoszeń;
- pilnowanie terminowości realizacji zgłoszeń;
- przygotowywanie odpowiedzi do korespondencji;
- obsługa nieruchomości administrowanych przez Spółkę w zakresie pielęgnacji drzewostanów;
- kontrola placów zabaw, będących w administrowaniu Spółki.

Godziny pracy:
* Poniedziałek: 8.00-16.00
*Wtorek - Piątek: 7.00-15.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie na początek wynosi 4300 zł brutto.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali agenci i administratorzy nieruchomości
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • obsługa urządzeń biurowych
  • komunikatywność
  • współpraca w zespole
  • bardzo wysoka kultura osobista
  • obsługa MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: odpowiedzialność, duże zaangażowanie i poczucie obowiązku, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, mile widziane wykształcenie techniczne, budowlane

NIP: 5361914209
REGON: 14679974800000
Krótki opis działalności gospodarczej: Zarządzanie nieruchomościami wykonywanena zlecenie
Adres www: www.kzb-legionowo.pl
Adres: Piłsudskiego 3, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Barbara Stasiorczyk
Nr telefonu: 22 766 47 21
E-mail: kadry@kzb-legionowo.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV na adres: kadry@kzb-legionowo.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Poniedziałek - piątek, Godziny : 8.00-15.00

opublikowano: 2024-09-10
ostatnia zmiana: 2024-09-12