Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Technik - Rogalin, wielkopolskie

Data dodania: 2024-09-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: REGIONALNE CENTRUM INFORMATYKI Bydgoszcz / 11 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: telekominikacja, teleinformatyka, elektronika

Numer oferty: StPr/24/2987

Miejsce pracy: 62-022 Rogalin, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - wszechstronna eksploatacja urządzeń tworzących radiowy system pracy;
- przygotowanie, konfiguracja oraz monitorowanie obsługiwanego sprzętu;
- konserwacja oraz prowadzenie drobnych napraw eksploatowanego sprzętu będącego na wyposażeniu;
- bieżące pozyskiwanie wiedzy z zakresu eksploatacji i użytkowania systemów łączności radiowej KF;
- prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej;
Wyzwania jakie na Ciebie czekają:
- praca na rzecz bezpieczeństwa łączności;
- praca (przygotowanie, konfiguracja oraz monitorowanie) ze sprzętem łączności radiowej użytkowanej w Resorcie ON;
- poznanie specyfikacji organizacji struktur systemów łączności radiowej obowiązujących w Siłach Zbrojnych RP na potrzeby bezpieczeństwa kraju.
Praca zmianowa: I i II zmiana, praca w systemie dwunastogodzinnym; Pierwsza umowa na okres próbny kolejna na czas określony i nieokreślony. Praca w godz. 7.30-19.30, 19.30-7.30. Praca w pomieszczeniach, w których wymagane jest stałe stosowanie sztucznego oświetlania;
wysiłek fizyczny: nieznaczny.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali technicy wsparcia informatycznego i technicznego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe, kierunek: telekominikacja, teleinformatyka, elektronika
Uprawnienia:
  • dyspozycyjność
  • Znajomość pakietu MS OFFICE
  • doświadczenie - 3 lata na podobnym stanowisku
  • samodzielność
  • terminowość
  • zaangażowanie
  • dokładność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie kierunek-profil:telekominikacja, teleinformatyka, elektronika lub pokrewne (średnie techniczne profilowane do specyfikacji omawianego stanowiska). Umiejętności: dobra znajomość zagadnień z zakresu łączności radiowe. Mile widziane: poświadczenie bezpieczeństwa: do klauzuli POUFNE; doświadczenie na stanowisku operatora urządzeń radiokomunikacyjnych lub systemów łączności bezprzewodowej w Resorcie ON.

NIP: 9671354089
REGON: 341260412
Adres: Gen. Józefa Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: rcibydgoszcz.rekrutacja@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie /ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/;
- list motywacyjny;
- dokumenty poświadczające wykształcenie /kserokopie/;
- dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności /kserokopie/
- przebieg zatrudnienia /kserokopie;
- klauzula informacyjna i zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla kandydatów do pracy w RCI Bydgoszcz /ze strony
internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, poczta, inny - Wymagane dokumenty należy przesłać na adres: Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz ul. Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz lub na adres e-mail: rcibydgoszcz.rekrutacja@ron.mil.pl, Termin: poczta, email

opublikowano: 2024-09-10
ostatnia zmiana: 2024-09-27