Data ważności ogłoszenia: 09 października 2024 (środa)

Monter ścian działowych i sufitów na statkach - Elbląg, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-09-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Pracodawca: RemontShip Adam Sapiński
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1573

Miejsce pracy: Pokorna 11/10, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż ścian działowych i sufitów na nowych statkach
Praca na terenie Niemiec i całej Europy przy budowie nowych statków
Wynagrodzenie wypłacane w euro za godzinę (w przeliczeniu na złotówki od 65 zł za godzinę)
Czas pracy: 10 godzin dziennie
Pracodawca wymaga założenia własnej działalności gospodarczej, zapewnia pomoc przy formalnościach związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej
Wyjazd w ramach kontraktu: 3 tygodnie pracy i 1 tydzień powrót do Polski
Pracodawca zapewnia dojazd i hotel na miejscu docelowym
Rodzaj umowy: Wybór
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 65 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: stolarz budowlany
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w branży budowlanej, chęci do pracy, gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej oraz dyspozycyjność.
Mile widziane prawo jazdy kat. B

NIP: 5782275586
Adres: Pokorna 11/10, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Adam Sapiński
Nr telefonu: 722278999
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny z pracodawcą: nr tel: 722 278 999
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-09-10
ostatnia zmiana: 2024-10-04