Data ważności ogłoszenia: 10 października 2024 (czwartek)

Pracownik pralni - Zgorzelec, dolnośląskie

Data dodania: 2024-09-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Pracodawca: Przedsiębiorstwo "Wiktoria" Franciszek Wurszt
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0519

Miejsce pracy: Fryderyka Chopina 1a, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Składanie odziezy, prace przy maglu, obsługa pralek. I umowa na umowę zlecenie na 3 miesiące, docelowo umowa na czas określony, praca w godzinach 06:00-14:00 14:00-22:00 wg grafiku
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.09.2024
Data zakończenia: 11.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 do 5 200 PLN
Opis wynagrodzenia: miesięczny
Zawód: pracownik pralni chemicznej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, umiejętność pracy w zdespole, chęci do pracy, dyspozycyjność

NIP: 6150001961
REGON: 230103785
Adres: Fryderyka Chopina 1a, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Waldemar Wurszt
Nr telefonu: 737 161 762
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

opublikowano: 2024-09-10
ostatnia zmiana: 2024-09-27