Data ważności ogłoszenia: 09 października 2024 (środa)

Monter instalacji rurociągowych - Chorzów, śląskie

Data dodania: 2024-09-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Pracodawca: PNEUMATECH - GAZ TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0911

Miejsce pracy: 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: montaż rurociągów gazów technicznych, specjalnych - wytyczanie trasy rurociągu, skręcanie, lutowanie, spawanie - wykonywanie instalacji zgodnie z dokumentacją techniczną i projektem, montaż armatury, urządzeń ciśnieniowych, montaż zbiorników na ciekłe media - praca na podnośniku, wykonywanie prac pomocniczych budowlanych i ślusarakich, związanych z montażem instalacji gazowych, wykonywanie prób szczelności i wytrzymałości instalacji, wykonywanie prac serwisowych , konserwatorskich i naprawczych instalacji,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.10.2024
Data zakończenia: 09.01.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 626 PLN
Opis wynagrodzenia: złotych brutto do uzgodnienia
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: monter systemów rurociągowych*
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • umiejetność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność (praca w delegacje)

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 1)
  • Monter systemów rurociągowych*
  • umiejętność spawania i lutowania

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie jest najmniej ważne dla pracodawcy

NIP: 8513081025
REGON: 32062938000000
Adres: Długa 69, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 691722032
E-mail: biuro@pneumatech.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne - CV, potwierdzenie posiadanych kwalifikacji
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: natychmiast, Godziny : 08-14

opublikowano: 2024-09-10
ostatnia zmiana: 2024-10-04