Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Hydraulik/monter instalacji wodno-kanalizacyjnej - Hrubieszów, lubelskie

Data dodania: 2024-09-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Hrubieszowie
Pracodawca: Hrubieszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa im. St. Staszica
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, zasadnicze zawodowe, kierunek: hydraulik

Numer oferty: StPr/24/0988

Miejsce pracy: Polna 19, 22-500 Hrubieszów, powiat: hrubieszowski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Usuwanie awarii w wewnętrznej instalacji wodno-kanalizacyjnej, burzowej, i C.O. w zasobach HSM. Bieżąca obsługa zgłoszeń lokatorów. Wykonywanie usług w lokalach mieszkalnych oraz użytkowych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
Opis wynagrodzenia: godz. pracy: dyżur od godz. 23:00 do godz. 07:00 (praca w wolne dni i święta/ w zależności od zgłoszeń awarii przez mieszkańców HSM)
Zawód: hydraulik
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: hydraulik
Uprawnienia:
  • umiejetność pracy w zespole
  • odpowiedzialność
  • posiadanie wiedzy ogólnej z zakresu hydrauliki
  • umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów

Wymagania pożądane

  • ukończony kurs "Hydraulik - Monter instalacji wodno - kanalizacyjnej"

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: posiadane świadectwo ukończenia szkoły w zawodzie hydraulika lub ukończony kurs

NIP: 9190001319
REGON: 000486422
Krótki opis działalności gospodarczej: Spółdzielnia Mieszkaniowa
Adres: Polna 19, 22-500 Hrubieszów, powiat: hrubieszowski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Edyta Wrona
Nr telefonu: 84 696 44 58
E-mail: hsm_staszic@poczta.onet.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV osobiście lub na adres e-mail: hsm_staszic@poczta.onet.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-10
ostatnia zmiana: 2024-10-04