Data ważności ogłoszenia: 31 grudnia 2024 (wtorek)

Handlowiec stacjonarny -susz - Susz, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-09-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Pracodawca: SPÓŁDZIELNIA AGROLOK W GOLUBIU-DOBRZYNIU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/2198

Miejsce pracy: KOSZAROWA 4, 14-240 Susz, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie sprzedaży telefonicznej, pozyskiwanie i obsługa klientów (branża rolnicza).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 10.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 do 4 400 PLN
Opis wynagrodzenia: + premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: telemarketer
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Inne wymagania: Praca w systemie I zmianowym w godz. 7:00-15:00. Praca od poniedziałku do piątku. Zatrudnienie poprzedza tygodniowe szkolenie w stanowiskowe w Golubiu - Dobrzyniu (koszt po stronie pracodawcy). Wymagania: Łatwość nawiązywania kontaktów prowadzenia telefonicznych rozmów handlowych, chęć do nauki i rozwoju. Kontakt tel: 532 853 452 - Wrońska Marta lub malowy - praca@agrolok.com.pl

NIP: 5030077524
REGON: 341605182
Adres: Koszarowa 4, 14-240 Susz, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Wrońska
Nr telefonu: 532 853 452
E-mail: praca@agrolok.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych , w celu udziału w wybranej rekrutacji prowadzonej przez AGROLOK Sp. z o.o., Informujemy, że Administratorem danych jest AGROLOK sp. z o.o. z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Dworcowej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny

opublikowano: 2024-09-11
ostatnia zmiana: 2024-10-04